KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukas – mažas teksto failas, laikomas jūsų interneto naršyklėje, kurį atpažįsta svetainė jums joje apsilankius ir lankantis pakartotinai. Jis leidžia pateikti jums tinkamiausią informaciją ir užtikrinti patogesnį svetainės naudojimą. Slapuke nėra jokios asmeninės informacijos ir jis nėra kenkėjiška programa arba virusas.

Jūsų sutikimas gaunamas apsilankius mūsų internetinėje svetainėje: www.tikmeta.lt

KAIP MES NAUDOJAME SLAPUKUS?

Slapukus naudojame, kad užtikrintume jums geriausią įmanomą mūsų svetainės naudojimą. Galime matyti, kaip elgiatės mūsų svetainėje, ir atitinkamai ją tobulinti. Be to, slapukus naudojame įvairioms reklamos kampanijoms sekti.

Tokiu būdu sužinome, ko reikia, ir koreguojame svetainę pagal, tai kas jums patinka. Slapukai taip pat naudojami vykdant apklausas mūsų svetainėje. Slapukai padeda, nes mums nereikia pakartotinai klausti jūsų tų pačių klausimų, kai apsilankote svetainėje dar kartą.

KOKIO TIPO SLAPUKUS NAUDOJAME?

Naudojame įvairius išorinius įrankius ir sistemas, pvz., sekimo ir analizės, el. pašto naujienlaiškių, „AdWords“ ir reklaminių juostų. Jos taip pat padeda slapukus. Jų nustatyti slapukai yra trečiosios šalies slapukai.

Trečiosios šalies slapukai gali būti nustatomi ne tik, kai pasiekiate mus per el. laiškus ir reklamines juostas, bet ir apsilankius mūsų svetainėje.

KAIP GALIU IŠTRINTI SLAPUKUS?

Jei nuspręstumėte ištrinti iki šiol gautus slapukus, instrukcijas rasite toliau pateikiamose nuorodose. Čia pateikiamos instrukcijos, skirtos didžiajai daliai naudojamų naršyklių.

Atminkite, kad ištrinsite slapukus, gautus iš visų svetainių, ne tik iš mūsų.

„Microsoft Internet Explorer“

Slapukų trynimas ir tvarkymas

Slapukų trynimas ir tvarkymas

„Mozilla Firefox“

Slapukų blokavimas ir trynimas

„Google Chrome“

Slapukų blokavimas ir trynimas

„Safari“

Slapukų tvarkymas